Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

★ Flash Sale! ★ 40 Beats for only $39.97 - Ends at midnight! *CLICK HERE*

00

Days

12

Hours

43

Minutes

29

Seconds

Páčilo by sa vám pracovať v priateľskom kolektíve, kariérne rásť a ...

... mať možnosť sebarealizácie?

Spoločnosti, ktoré sa k nám pripojili

Prečo Partnerský program Nefér Výhoda™

Nefér Výhoda™ je komunita cieľavedomých ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, vzdelávať a zvyšovať kvalitu života.

SMART Academy™

Túžite zvýšiť vašu osobnú hodnotu a objaviť obchodné zručnosti, ktoré vám zabezpečia pravidelný a vyšší príjem? Už nemusíte nikam chodiť. Všetko, čo k tomu potrebujete, získate na jednom mieste. 

Affiliate program

Obľúbený a trendový spôsob zarábania aj z pohodlia domova. Byť s niečím spokojný a nepodeliť sa s ostatnými, by nebolo FÉR. Preto vás za odporúčanie a vašu spokojnosť odmeníme.

Sloboda

Staňte sa manažérom vlastného života. Vďaka moderným nástrojom dokážete pracovať odkiaľkoľvek, s kýmkoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek. Jednoducho sloboda.

Prečo to robíme?

Americký obchodník Zig Ziglar raz povedal: 

„Jediný spôsob, ako získať to, čo chcete, je pomôcť dostatočnému množstvu ľudí získať to, čo chcú oni.“

Dnes vidíme obrovský priestor a potenciál na domácom trhu, rovnako ako aj na trhu medzinárodnom, tak prečo sa nepodeliť?

Takže vám by sa páčilo pracovať v priateľskom kolektíve, kariérne rasť a mať možnosť sebarealizácie? 

Získajte celoživotný nástroj na bezrizikové podnikanie a vzdelávanie! 

 • SMART Academy™- členskú zónu s video tréningami a postupmi, ktoré pomohli našim partnerom k výsledkom

 • osobné vedenie formou mentoring

 • moderný Affiliate systém na tvorbu databázy klientov z Internetu

 • exkluzívny autokoncept 

 • individuálna a tímová podpora

 • možnosť podnikania s minimálnymi nákladmi 

 • Pravidelné Pondelkové Webináre s cieľom zdieľania najlepších skúsenosti

 • úprimnú a konštruktívnu spätnú väzbu

 • vysoké provízie

 • komunitu cieľavedomých ľudí

 • Vyplnenie formulára

 • Vyplnenie formulára, ešte neznamená vaše členstvo v Nefér Výhoda™ a začiatok prípadnej spolupráce. Získate len časovo obmedzený prístup k prezentácií a školeniam. 

 • Nezávezné stretnutie

 • O konečnej podobe spolupráci rozhodne nezáväzné stretnutie, ktoré by malo prebiehať online, do 14 dní. Preto si v ďalšom kroku, čím skôr vyberte voľný termín. 

 • Bezpečnosť údajov

 • Odoslaním formulára nám dávate súhlas na spracovanie poskytnutých údajov, na účely registrácie a ďalšieho kontaktu. Váš súhlas môžete kedykoľvek zrušiť emailom.

  Obchod nikdy nebola taká zábava! Hneď ako to vyskúšate, zamilujete sa!

  Čo vás často zaujíma?

  Čo je SMART Academy™? 

  Váš online sprievodca, ktorý je pripravený vás všetko postupne naučiť. Túžite vaše skúsenosti rozvíjať? Alebo vám chýbajú obchodné skúsenosti, vedomosti a túžite uspieť? Séria prémiových vzdelávacích videí vám pomôže získať ucelený pohľad, funkčné a praktické návody z oblasti moderného podnikania, online marketingu či emočného manažmentu.


  Pre koho je SMART Academy™? 

  Online podpora je určená výhradne pre členov tímu, ktorí chcú zvyšovať svoju osobnú hodnotu, vzdelávať sa a kariérne rásť. Túžite využívať overené nástroje, odhaliť tajomstvá a funkčné postupy pre zvyšovanie vášho príjmu? Pracujte slobodne a flexibilne.

  Čo je to affiliate?

  Systém partnerstva medzi vami a nami. Vy nás odporučíte návštevníkom vašich sociálnych sietí, stránok či známym a my vám zaplatíme odmenu z ich nákupov. Viac o affiliate marketingu aj na Wikipédii.

  Musím mať IČO? 

  Pre začínajúcich partnerov nie je nutné zriaďovať si živnostenský list. Detaily o možnej výške vyplatenej provízie za kalendárny rok a s tým spätú daňovú povinnosť, vám poskytne váš finančný úrad. Daňové zákony často menia, odporúčame sa teda informovať ku konkrétnemu dátumu. Informáciu vám poskytnú pracovníci úradu.

  Ako sa môžem pripojiť do tímu Nefér Výhoda™? 

  Jednoducho. Stlačením tlačidla - ZAČAŤ TU A TERAZ, vyplníte formulár, odošlete nezáväznú požiadavku na pripojenie sa do tímu Nefér Výhoda™. Na spoločnom videohovore sa porozprávame o možnostiach spolupráce. Keď spolupráca bude dávať zmysel vám, rovnako aj nám, tak vyplníme technické veci pre získanie členstva a začíname.

  Aké sú provízie?

  Všetky dôležité informácie o výške provízií, motivačných programoch a exkluzívnom autokoncepte získate vo vnútri SMART Academy™ alebo na nezáväznom videohovore.

  Prečo mám začať s Nefér Výhoda™, keď na trhu je kopec iných príležitostí?

  Dnes existujú rôzne koncepty a projekty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech. Nefér Výhoda™ je však výnimočná svojou inakosťou, autenticitou a profesionalitou. Tvorí ju ucelený systém s veľkým srdcom, neotrasiteľnou vierou a obrovským potenciálom rastu. Rozhodli sme sa byť INÍ ako OSTATNÍ. Razíme si cestu radikálnej otvorenosti, a preto sme náš vzdelávací systém sprístupnili úplne každému. Vstúpte, spoznajte nás a vytvorte si vlastný názor. 

  Môžem sa stať členom a kariérne rásť aj popri práci?

  Určite áno. Spolupráca s nami je postavená na slobode a flexibilite. Pracovné nasadenie, spôsob práce či čas si dokážete nastaviť podľa vašich potrieb a finančných požiadaviek.

  Ako si mám vybrať správnu príležitosť či spoločnosť pre seba?

  Najdôležitejšou vecou, skôr ako budete mať úspech v akejkoľvek oblasti, je nemenné rozhodnutie stať sa úspešným. Po rozhodnutí si urobte prieskum trhu a spoločností, ktoré na trhu aktuálne pôsobia a dosahujú obratové nárasty na vašom trhu. Vyberte si oblasť, v ktorej sa budete cítiť OK a spoločnosť, pri ktorej si viete predstaviť využívať jej produkty či služby dlhodobo (odhliadnuc od toho, či s ňou spolupracujete alebo nie) a nezabúdajte pri výbere aj na správneho mentora a vzdelanie, ktoré vám dokáže poskytnúť. Iba so silným hráčom dokážete rýchlejšie kráčať k vášmu úspechu. Vyberte si to najlepšie pre seba, zaslúžite si to.

  Ak by ste nenašli odpoveď na vašu otázku, budeme radi, ak nám napíšete a my vám radi odpovieme.  

  .

  Moderné online podnikanie nebolo nikdy takou zábavou...

  Získaj celoživotný nástroj na bezrizikové podnikanie a vzdelávanie 

 • SMART Academy™- prémiové vzdelávanie

 • Moderný a ziskový Affiliate systém 

 • Exkluzívny autokoncept 

 • Individuálna a tímová podpora

 • Možnosť bezrizikového podnikania

 • Obchodné zručnosti

 • Vysoké provízie

 • Komunita cieľavedomých ľudí