Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Potrebujete pomôcť? [email protected]

Bonus #1

INSIDER COMMUNITY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce ut elementum elit. Nulla pharetra sem id nisi ornare, eget porta eros vehicula. Morbi vel nisl finibus, porta lacus eget, lobortis enim.

 Total Value: $39.00 

Moderný podnikateľ

 • Žiadne skladovanie tovaru

 • Možnosti medzinárodného obchodu

 • Bez režijných nákladov

 • Podnikate alebo premýšľate nad podnikaním. Túžite po vyšších ziskoch bez ďalšieho rizika a zaujímavom zárobku v kratšom čase. Už ste unavený z obmedzení, neistoty, nákladov, ale najmä z nedostatku času pre seba a svojich blízkych.

  Rodič na materskej 

 • Osobnostný rozvoj

 • Zárobok z pohodlia domova

 • Komunita cieľavedomých ľudí

 • Silná žena, či rodinný manažér, že? Hľadáte zmenu alebo úlohu v každodennom rodinnom živote a napriek tomu chcete zostať flexibilný/á. Premýšľate nad tým, ako si zarobiť peniaze za pár hodín týždenne s voľným časom bez zanedbávania rodiny.

  Podnikavý zamestnanec 

 • Vysoké provízie

 • Uznanie a oceňovanie

 • Časová flexibilita

 • Ste unavený z obmedzeného príjmu? Pracujete v kolektíve, v ktorom sa nemôžte prejaviť či vaša súčasná práca, nie je prostredie kde chcete kariérne rásť? Priali by ste si príjem navyše, vďaka ktorému si môžete zabezpečiť istejšiu budúcnosť?

  Vyberte si ďalší krok 

  Nečakajte na lepšiu budúcnosť. Vytvorme si ju spoločne

  Moderný podnikateľ

  Podnikáš alebo premýšľaš nad podnikaním? Túžiš po vyšších ziskoch bez ďalšieho rizika či zaujímavom zárobku v kratšom čase? Už si unavený z obmedzení, neistoty, nákladov či z nedostatku času pre seba a svojich blízkych?

  Rodič na materskej 

  Silná žena alebo rodinný manažér, že? Hľadáte zmenu alebo úlohu v každodennom rodinnom živote a napriek tomu chcete zostať flexibilná? Premýšľate nad tým, ako si zarobiť peniaze za zopár hodín týždenne s voľným časom bez zanedbávania rodiny?

  Podnikavý zamestnanec 

  Ste unavený z obmedzeného príjmu? Pracujete v kolektíve, v ktorom sa nemôžete prejaviť či vaša súčasná práca, nie je prostredie, kde máte možnosť kariérne rásť? Priali by ste si príjem navyše, vďaka ktorému si dokážete zabezpečiť istejšiu budúcnosť?

  Cieľavedomý študent

  Už ťa nebaví si pýtať peniaze od rodičov na tvoje štúdium či osobný život? Si znechutený z podradných brigád s nízkou mzdou a chceš si svoj život financovať sám? Úplne ti rozumieme. Zaslúžiš si dopriať čokoľvek bez toho, aby si sa musel/a niekomu prosiť o peniaze.

  50+ 

  Energická, cieľavedomá, pozitívna, skôr narodená osoba? Ste človek, ktorý si uvedomuje, že ma dostatok chute a energie sa ešte pustiť do novej výzvy? Ste osoba, ktorá premýšľa nad tým, že už prišiel ten správny čas ešte niečo dokázať či vylepšiť si kvalitu života? 

  Freelancer 

  Si človek, ktorý túži získať viac času do svojho života? Túžiš zarábať v online priestore? Uvedomuješ si silu moderného podnikania, no zatiaľ si nenašli toho správneho partnera či systém? Páčilo by sa ti profitovať 24/7 prostredníctvom funkčných nástrojov a stratégií? 

  Aloe Vera Drink Gel Med Série 3 ks

 • Na 3 mesiace

 • 1. objednávka obsahuje aj ProBalance

 • Odmena v podobe Aloe Vera Spreja prvej pomoci (150 ml)

 • Prvý Aloe Vera Gél od LR a najúspešnejší LR produkt vôbec je Aloe Vera Drinking Gél Traditional s medom. V ňom, takisto ako vo všetkých našich Aloe Vera Drinking Géloch, používame výhradne čistý gél z listov Aloe Vera v najvyššej možnej koncentrácii.Jednou z najdôležitejších látok v géle z listov Aloe Vera je acemanan, ktorá rozvíja svoje prospešné vlastnosti najmä v kombinácii s ďalšími zložkami Aloe Vera. Čisto prírodný produkt sa kombinuje so zložkami, ktoré určujú jeho jedinečné vlastnosti.Kvalita je našou najvyššou prioritou. Od pestovania až po hotový výrobok – v LR všetko podlieha prísnej kontrole. To potvrdzujú SGS Institut Fresenius a certifikáty IASC.

  90,57 Eur

  55,90 Eur

  /mesačne

  You Save 40%

  Button