Choďte do svojej emailovej schránky

Otvorte správu: Ako prekonať obdobie podnikateľskej neistoty a vytvoriť si funkčný a ziskový nástroj navyšovania príjmov v online prostredí

Kliknutím na odkaz potvrďte, že táto emailová adresa patrí Vám

Pokiaľ e-mail nevidíte, mrknite do priečinka "Propagácie", prípadne "SPAM"

.
.

Email *

Firstname

Priezvisko *

Stlačením tlačítka vyššie dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich Zásad spracovania osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Registráciou dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odosielania informácií o live streame a pravidelných e-mailov z oblasti podnikania. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku “ Odhlásiť sa “ v každom e-maile.

.
.

Takže ty si pripravený na trendové veci, nový lifestyle, uznanie a cítiš, že máš na viac? 

.

Takže vám by sa páčilo pracovať v priateľskom kolektíve, kariérne rasť a mať možnosť sebarealizácie? 

.

Takže ty hľadáš spôsob, ako byť sám sebe pánom, slobodne pracovať na tvojej vášni, ale nevieš ako začať a uspieť?

.

Takže ty túžiš po vyšších ziskoch, bez ďalšieho rizika a chýbajú ti funkčné a overené návody? 

.

Takže vy nechcete čakať na to, kto sa o vás v budúcnosti postará a premýšľate už dnes nad tým, ako si vytvoriť finančnú rezervu a istotu?

.

Takže vy túžite zladiť prácu, rodinu a premýšľate nad tým, ako si vytvoriť finančnú istotu s flexibilným pracovným časom po materskej dovolenke? 

.
GrooveMail

Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

VEDOMÝ LEADER

Exkluzívna Spolupráca

Chcete sa stať súčasťou (NE)FÉR VÝHODA RODINY? Bolo by pre vás zaujímavé, ak by ste mali vlastné podnikanie? Pomôžeme vám, získať stabilný zdroj príjmu. Sme tu pre Vás.

ZAČAŤ TU A TERAZ

Koučingový Program

Intenzívny školiaci program pre koučov, podnikateľov, politikov terapeutov a všetkých "changemakerov" ľudí, ktorí chcú skvalitniť a rozvíjať svoj život, svoju kariéru.

ZISŤI VIAC TERAZ

Čo hovoria naši partneri

Martin Pichnarčík

Každý kto podniká a zastupuje vo svojej vlastnej firme 5 funkcií sa určite stotožní s tým, že podnikanie prínáša výhody, ale aj nevýhody ako stres, vyčerpanosť, občasný syndróm vyhorenia a pod. Tak to bolo aj u mňa.

Richard Tóth

Môj život potreboval zmenu. Ako zamestnanec som nemal velké vyhliadky. Práca pod tlakom, každodenný stres a výplata ktorá pokryla len základné výdavky. Vedel som, že mám len jednu možnosť. A to radikálne zmeniť prístup.

Vlastimil Mikulský

Vždy som bol schopný vytiahnuť eso z rukávu a bavilo ma dokazovať svojmu okoliu veci, na ktoré si nikto netrúfal ani v najtajnejších snoch, veci z ktorých sa všetkým zatajil dych.