Choďte do svojej emailovej schránky

Otvorte správu: Ako prekonať obdobie podnikateľskej neistoty a vytvoriť si funkčný a ziskový nástroj navyšovania príjmov v online prostredí

Kliknutím na odkaz potvrďte, že táto emailová adresa patrí Vám

Pokiaľ e-mail nevidíte, mrknite do priečinka "Propagácie", prípadne "SPAM"

.
.

Email *

Firstname

Priezvisko *

Stlačením tlačítka vyššie dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich Zásad spracovania osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Registráciou dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odosielania informácií o live streame a pravidelných e-mailov z oblasti podnikania. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku “ Odhlásiť sa “ v každom e-maile.

.
.

Takže ty si pripravený na trendové veci, nový lifestyle, uznanie a cítiš, že máš na viac? 

.

Takže vám by sa páčilo pracovať v priateľskom kolektíve, kariérne rasť a mať možnosť sebarealizácie? 

.

Takže ty hľadáš spôsob, ako byť sám sebe pánom, slobodne pracovať na tvojej vášni, ale nevieš ako začať a uspieť?

.

Takže ty túžiš po vyšších ziskoch, bez ďalšieho rizika a chýbajú ti funkčné a overené návody? 

.

Takže vy nechcete čakať na to, kto sa o vás v budúcnosti postará a premýšľate už dnes nad tým, ako si vytvoriť finančnú rezervu a istotu?

.

Takže vy túžite zladiť prácu, rodinu a premýšľate nad tým, ako si vytvoriť finančnú istotu s flexibilným pracovným časom po materskej dovolenke? 

.

Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Vyberte si ďalší krok

Nečakajte na lepšiu budúcnosť. Vytvorme si ju spoločne

Moderný podnikateľ

Podnikáš alebo premýšľaš nad podnikaním? Túžiš po vyšších ziskoch bez ďalšieho rizika či zaujímavom zárobku v kratšom čase? Už si unavený z obmedzení, neistoty, nákladov či z nedostatku času pre seba a svojich blízkych?

Rodič na materskej 

Silná žena alebo rodinný manažér, že? Hľadáte zmenu alebo úlohu v každodennom rodinnom živote a napriek tomu chcete zostať flexibilná? Premýšľate nad tým, ako si zarobiť peniaze za zopár hodín týždenne s voľným časom bez zanedbávania rodiny?

Podnikavý zamestnanec 

Ste unavený z obmedzeného príjmu? Pracujete v kolektíve, v ktorom sa nemôžete prejaviť či vaša súčasná práca, nie je prostredie, kde máte možnosť kariérne rásť? Priali by ste si príjem navyše, vďaka ktorému si dokážete zabezpečiť istejšiu budúcnosť?

Cieľavedomý študent

Už ťa nebaví si pýtať peniaze od rodičov na tvoje štúdium či osobný život? Si znechutený z podradných brigád s nízkou mzdou a chceš si svoj život financovať sám? Úplne ti rozumieme. Zaslúžiš si dopriať čokoľvek bez toho, aby si sa musel/a niekomu prosiť o peniaze.

50+ 

Energická, cieľavedomá, pozitívna, skôr narodená osoba? Ste človek, ktorý si uvedomuje, že ma dostatok chute a energie sa ešte pustiť do novej výzvy? Ste osoba, ktorá premýšľa nad tým, že už prišiel ten správny čas ešte niečo dokázať či vylepšiť si kvalitu života? 

Freelancer 

Si človek, ktorý túži získať viac času do svojho života? Túžiš zarábať v online priestore? Uvedomuješ si silu moderného podnikania, no zatiaľ si nenašiel toho správneho partnera či systém? Páčilo by sa ti profitovať 24/7 prostredníctvom funkčných nástrojov a stratégií? 

Spokojnosť našich partnerov

O nás Udalosti Pridať sa do tímu Blog Klub Nefér Výhoda™ Pomoc pre gastro Kontakt
50+ Moderný podnikateľ Rodič na materskej Podnikavý zamestnanec Cieľavedomý študent Freelancer