Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

★ Flash Sale! ★ 40 Beats for only $39.97 - Ends at midnight! *CLICK HERE*

00

Days

04

Hours

32

Minutes

39

Seconds

Túžite zladiť prácu, rodinu a premýšľate nad tým ...

... ako si vytvoriť finančnú istotu s flexibilným pracovným časom po materskej dovolenke? 

Spoločnosti, ktoré sa k nám pripojili

Prečo spolupráca s Nefér Výhoda™

Pretože s nami to dokážete. Tím marketingových špecialistov, expertov na online podnikanie a network marketing sú pripravení vám poradiť.

SMART Academy™

Túžite zvýšiť vašu osobnú hodnotu a objaviť obchodné zručnosti, ktoré vám zabezpečia pravidelný príjem? Už nemusíte nikam chodiť. Všetko, čo k tomu potrebujete, získate na jednom mieste. 

Affiliate program

Obľúbený a trendový spôsob zarábania aj z pohodlia domova. Byť s niečím spokojný a nepodeliť sa s ostatnými, by nebolo FÉR. Preto vás za odporúčanie a vašu spokojnosť odmeníme.

Sloboda

Staňte sa manažérom vlastného života. Vďaka moderným nástrojom dokážete pracovať odkiaľkoľvek, s kýmkoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek. Jednoducho sloboda.

Prečo to robíme?

Americký obchodník Zig Ziglar raz povedal: 

„Jediný spôsob, ako získať to, čo chcete, je pomôcť dostatočnému množstvu ľudí získať to, čo chcú oni.“

Dnes vidíme obrovský priestor a potenciál na domácom trhu, rovnako ako aj na trhu medzinárodnom, tak prečo sa nepodeliť

Takže vy túžite zladiť prácu, rodinu a premýšľate nad tým, ako si vytvoriť finančnú istotu s flexibilným pracovným časom po materskej dovolenke? 

Získaj celoživotný nástroj na bezrizikové podnikanie a vzdelávanie! 

 • SMART Academy™- prémiové vzdelávanie

 • Moderný a ziskový Affiliate systém 

 • Exkluzívny autokoncept 

 • Individuálna a tímová podpora

 • Možnosť bezrizikového podnikania

 • Obchodné zručnosti

 • Vysoké provízie

 • Komunitu cieľavedomých ľudí

 • Vyplnenie formulára

 • Vyplnenie formulára, ešte neznamená vaše členstvo v Nefér Výhoda™ a začiatok prípadnej spolupráce. Získate len časovo obmedzený prístup k prezentácií a školeniam. 

 • Nezávezné stretnutie

 • O konečnej podobe spolupráci rozhodne nezáväzné stretnutie, ktoré by malo prebiehať online, do 14 dní. Preto si v ďalšom kroku, čím skôr vyberte voľný termín. 

 • Bezpečnosť údajov

 • Odoslaním formulára nám dávate súhlas na spracovanie poskytnutých údajov, na účely registrácie a ďalšieho kontaktu. Váš súhlas môžete kedykoľvek zrušiť emailom.

  Obchod nikdy nebola taká zábava! Hneď ako to vyskúšate, zamilujete sa!

  Čo sa nás často pýtate?

  Čo je SMART Academy™? 

  Váš pomocník na ceste k finančnej istote. Máte počas dňa málo energie a času na vzdelávanie? Nevyhovuje vám sa časovo prispôsobovať rôznym školeniam či udalostiam? Nevadí. Váš online parťák je pripravený na vás počkať a všetko postupne naučiť (kedykoľvek budete mať chuť si „vyložiť nohy“, urobiť kávu či naliať dobré víno a vzdelávať sa). Séria prémiových vzdelávacích videí vám pomôže získať ucelený pohľad, funkčné a praktické návody. 

  Pre koho je SMART Academy™? 

  Online podpora je určená výhradne pre členov tímu, ktorí chcú zvyšovať svoju osobnú hodnotu a túžia dopriať sebe či svojej rodine viac kvality do života. Túžite využívať overené nástroje, odhaliť tajomstvá a funkčné postupy pre rast vášho rodinného príjmu? Pracujte slobodne a flexibilne.

  Čo je to affiliate?

  Systém partnerstva medzi vami a nami. Vy nás odporučíte návštevníkom vašich sociálnych sietí, stránok či známym a my vám zaplatíme odmenu z ich nákupov. Viac o affiliate marketingu aj na Wikipédii.

  Musím mať IČO? 

  Pre začínajúcich partnerov nie je nutné zriaďovať si živnostenský list. Detaily o možnej výške vyplatenej provízie za kalendárny rok a s tým spätú daňovú povinnosť, vám poskytne váš finančný úrad. Daňové zákony často menia, odporúčame sa teda informovať ku konkrétnemu dátumu. Informáciu vám poskytnú pracovníci úradu.

  Ako sa môžem pripojiť do tímu Nefér Výhoda™? 

  Jednoducho. Stlačením tlačidla - ZAČAŤ TU A TERAZ, vyplníte formulár, odošlete nezáväznú požiadavku na pripojenie sa do tímu Nefér Výhoda™. Na spoločnom videohovore sa porozprávame o možnostiach spolupráce. Keď spolupráca bude dávať zmysel vám, rovnako aj nám, tak vyplníme technické veci pre získanie členstva a začíname.

  Aké sú provízie?

  Všetky dôležité informácie o výške provízií, motivačných programoch a exkluzívnom autokoncepte získate vo vnútri SMART Academy™ alebo na nezáväznom videohovore.

  Musím niečo investovať?

  Určite áno. Bez investovania času, energie a peňazí sa vaša hodnota nezvýši. Samozrejme, je to individuálne. Všetky konkrétne informácie: ako, kedy, kde, sa dozviete počas nezáväzného videohovoru.

  Pomôže a podporí ma niekto?

  Nefér Výhoda™ je komunita, ktorá spája, nie rozdeľuje... Na úspechu našich členov nám záleží, a preto sa riadime princípom WIN-WIN. Vďaka individuálnemu prístupu, pravidelným online stretnutiam, živým vysielaniam či podporným skupinám získate dostatok podpory či informácií pre váš rast.

  V čom je Nefér Výhoda™ iná ako ostatné projekty? 

  Dnes existujú rôzne koncepty a projekty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech. Nefér Výhoda™ je však výnimočná svojou inakosťou, autenticitou a profesionalitou. Tvorí ju ucelený systém s veľkým srdcom, neotrasiteľnou vierou a obrovským potenciálom rastu. Rozhodli sme sa byť INÍ ako OSTATNÍ. Razíme si cestu radikálnej otvorenosti, a preto sme náš vzdelávací systém sprístupnili úplne každému. Vstúpte, spoznajte nás a vytvorte si vlastný názor. 

  Prečo by som mal začať podnikať s Nefér Výhoda™, keď na trhu je kopec iných príležitostí? 

  Úspešné podnikanie nevytvára jednotlivec, ale tím ľudí. Preto je dnes veľmi dôležité oprieť sa o silného partnera. Tím Nefér Výhoda™ dnes tvoria nielen majitelia biznisov, ale aj marketingoví špecialisti, experti na online marketing a network marketing, ktorí sa rozhodli o svoje know-how a stratégiu podeliť.


  Ak by ste nenašli odpoveď na vašu otázku, budeme radi, ak nám napíšete a my vám radi odpovieme. 

  .

  Moderné online podnikanie nebolo nikdy takou zábavou...

  Získaj celoživotný nástroj na bezrizikové podnikanie a vzdelávanie 

 • SMART Academy™- prémiové vzdelávanie

 • Moderný a ziskový Affiliate systém 

 • Exkluzívny autokoncept 

 • Individuálna a tímová podpora

 • Možnosť bezrizikového podnikania

 • Obchodné zručnosti

 • Vysoké provízie

 • Komunita cieľavedomých ľudí