Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

1234

CONTENT MARKETING

“Content marketing je marketingová technika, pri ktorej sa vytvára a zdieľa hodnotný, relevantný a konzistentný obsah za účelom zaujať a získať si jasne určené publikum – to všetko s cieľom dosiahnuť zvyšovanie návštevnosti vlastného webu a pravidelného zisku.”

  Vytvorte so svojím tímom nádhernú grafiku. Pomocou funkcie a usporiadania Canva typu drag-and-drop môžete navrhovať, zdieľať a tlačiť vizitky, logá, prezentácie a ...

  Planoly.com

  Automatické uverejňovanie v najlepšom čase cez PLANOLY, ktorý je oficiálny partner Instagram a Pinterest, čo znamená, že váš účet nebude nikdy ohrozený. Planoly, Instagram Partner Planoly, Pinterest Partner ...

  Streamujte na všetky hlavné sociálne platformy súčasne priamo z vášho prehliadača. Najjednoduchší spôsob vytvárania profesionálnych priamych prenosov. Skúška zadarmo. Vyskúšajte platformu. Ľahko použiteľný softvér. 

ONLINE MARKETING

Účinná a moderná formou komunikácie. Vďaka nízkym nákladom a vysokej návratnosti investícií je prístupný aj pre malé a stredné podniky a podnikateľov.

  Najlepší tvorca webových stránok, staviteľ funnels a systéov online predaja. Táto marketingová platforma typu „všetko v jednom“ nám ročne ušetrí viac ako €7.000 a je to zadarmo.

  Mailchimp.com

  Automaticky uverejňujte príspevky v najlepšom čase. Ušetrite nespočet hodín a zvýšte interakciu. Spolupracujte so svojím tímom a vytvárajte a spravujte obsah na cestách. Získajte zadarmo plán ešte dnes.

  Ukladajte svoje súbory a fotografie na OneDrive a pristupujte k nim z ľubovoľného zariadenia a odkiaľkoľvek. Zistite viac a získajte 5 GB bezplatného osobného cloudového úložiska už dnes.

VZDELAVANIE

Chcete na sebe pracovať, vzdelávať sa a v konečnom dôsledku získavať viac zákazníkov a klientov? Cítite, že niektoré veci už nefungujú tak dobre ako predtým, doba sa zmenila, a preto viete, že treba zmeniť prístup?

  Okamžitý prístup k 7 tréningom sieťového marketingu, psychológie obchodu a konzultačného predaja. Zaslúžite si úspech! Je ťažké ísť cestou pokus omyl, chytrejšie je využiť fungujúci systém, vďaka ktorému môžete profitovať aj vy.

  Najväčší výber audiokníh v SR a ČZ. Vyše 4000 titulov na stiahnutie. Pozrite ponuku.

FINANČNÝ MANAŽMENT

Mobilné bankovníctvo

  Revolut pomôže získať viac kontroly nad príjmom z Network marketingu, ako? Viete si tu posielať svoju výplatu, plánovať úspory na vašu odmenu za dobre vkonanú prácu... Ďalej vygenerovať pay link, ak váš zákaznik nemá hotovosť...