Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.
Kompletná online podpora vášho podnikania

Vidíme obrovský priestor a potenciál zisku na trhu pre vás, rovnako aj pre nás. Preto vám chcem o tejto atraktívnej forme spolupráce povedať a budeme veriť, že v nej uvidíte príležitosť pre seba a spoločne budeme zbierať úrodu našej tímovej práce. 

Cieľ

Naším cieľom je odkryť pravdu o tajomstvách, ktoré vám prinesú nefér výhodu pred ostatnými. 

Vízia

Chceme sa podeliť o informácie, ktoré zmenili naše životy a rozšíriť Nefér Výhodu™ do zahraničia. 

Podpora

Získajte nadštandardný rozhľad v oblasti marketingu a emočného manažmentu úspešných ľudí. 

Komunita

Kultúra Nefér Výhody™ spája, a nie rozdeľuje. Staňte sa súčasťou tímu cieľavedomých ľudí.  

Spokojnosť našich partnerov

Vyberte si ďalší krok 

Nečakajte na lepšiu budúcnosť. Vytvorme si ju spoločne

Rodič na materskej 

Silná žena alebo rodinný manažér, že? Hľadáte zmenu alebo úlohu v každodennom rodinnom živote a napriek tomu chcete zostať flexibilná? Premýšľate nad tým, ako si zarobiť peniaze za zopár hodín týždenne s voľným časom bez zanedbávania rodiny?

Podnikavý zamestnanec 

Ste unavený z obmedzeného príjmu? Pracujete v kolektíve, v ktorom sa nemôžete prejaviť či vaša súčasná práca, nie je prostredie, kde máte možnosť kariérne rásť? Priali by ste si príjem navyše, vďaka ktorému si dokážete zabezpečiť istejšiu budúcnosť?

Cieľavedomý študent

Už ťa nebaví si pýtať peniaze od rodičov na tvoje štúdium či osobný život? Si znechutený z podradných brigád s nízkou mzdou a chceš si svoj život financovať sám? Úplne ti rozumieme. Zaslúžiš si dopriať čokoľvek bez toho, aby si sa musel/a niekomu prosiť o peniaze.

50+ 

Energická, cieľavedomá, pozitívna, skôr narodená osoba? Ste človek, ktorý si uvedomuje, že ma dostatok chute a energie sa ešte pustiť do novej výzvy? Ste osoba, ktorá premýšľa nad tým, že už prišiel ten správny čas ešte niečo dokázať či vylepšiť si kvalitu života? 

Freelancer 

Si človek, ktorý túži získať viac času do svojho života? Túžiš zarábať v online priestore? Uvedomuješ si silu moderného podnikania, no zatiaľ si nenašli toho správneho partnera či systém? Páčilo by sa ti profitovať 24/7 prostredníctvom funkčných nástrojov a stratégií? 

Nemáte ešte to správne

online podnikanie?

Získajte podporu na vašej ceste podnikania. Vďaka overeným a funkčným nástrojom dokážete zrýchliť váš kariérny či finančný rast bez zbytočných pokusov a omylov. 

Začať tu a terazPlánované udalosti

PPW

Pravidelné pondelkové živé vysielanie len pre členov tímu Nefér Výhoda™. Aktuálne témy, zaujímavé informácie a tajné tipy pre rast podnikania. Jednoducho PPW  

BootCamp

Jedinečná udalosť obchodných zručností. Teoretická príprava spojená s aktívnym tréningom a spätnou väzbou.  

O nás Udalosti Pridať sa do tímu Blog Klub Nefér Výhoda™ Pomoc pre gastro Kontakt