Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

SILNÝ IMUNITNÝ SYSTÉM

Aby ste boli zásobení najdôležitejšími živinami, mali dostatok energie pre každý všedný deň naplnený aktivitami a aby vaše telo zostalo stále plne funkčné

Prečo LR LIFETAKT riešenia?

39,99 Eur

Colostrum Liquide

125ml obsahuje 100 % tekutého kolostra

Kolostrum, inak mledzivo ,je prvé mlieko kravy. Zásobí mláďa všetkým, čo potrebuje. Pri výrobe produktov Colostrum od LR LIFETAKT používame výhradne nadbytočné mlieko od kráv z európskych chovov. Všetky spracovateľské kroky prebiehajú v Nemecku. Okrem kvalitatívnej kontroly LR každý spracovateľský krok produktov LR LIFETAKT Colostrum pravidelne sleduje aj SGS Inštitút Fresenius.

65,58 Eur

Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus

2x 1000ml obsahuje 85 % Barbadensis Miller

Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus pre posilnenie imunitného systému, jeho aktivácii a stimulácii vďaka unikátnej kombinácii aktívnych zložiek. V porovnaní s Aloe Vera Drinking Gélom Traditional s medom obsahuje Immune Plus navyše 6 posilňovačov imunity: zázvor, citrón, med, vitamín C, zinok a selén. Immune Plus je tak skutočným odborníkom na imunitný systém a komplexným posilnením telu vlastného imunitného systému.Vysoká kvalita je potvrdená nezávislými inštitútmi, ako je SGS Inštitút Fresenius a IASC. Neobsahuje umelé farbivá a aloín.

25,99 Eur

VitaActiv Red

z 21 prírodných ovocných a rastlinných koncentrátov

Vitamíny sú skutočne všestranné talenty. Vitamín D a B6 podporujú imunitný systém1, vitamín B12 delenie buniek2 a vitamín B12 napríklad činnosť srdca3. Všetky uvedené ich obsahuje Vita Active.

49,99 Eur

Cistus Incanus Kapsuly

 60 kapsúl / 33,5 g

Cistus Incanus je ker. Rastie v južnej Európe v pôde bohatej na horčík. Čaj, ktorý sa z neho získava sa používa už od 4. storočia.

V produktoch Cistus Incanus od LR LIFETAKT používame iba listy vysokej kvality. Drievka, stonky a rezivo sa starostlivo odstránia.

Limitovaná Ponuka

Partnerský program 

Nefér Výhoda™  

Kompletný Balíček Pre Silný Imunitný Systém

181,55 Eur

130,70 Eur

Získate Všetko Čo Je Potrebné Pre Splnenie Cieľov

Čo na Colostrum hovoví expertka na BioHacking? 

Objednať 1ks Colostrum 39,99€
  • Colostrum Liquide

  • vysokokvalitné

  • netučné

  • bez kazeínu

  • nepasterizované

  • bez antibiotík, anabolických steroidov

  • bez farbív a konzervačných látok