Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

★ Flash Sale! ★ 40 Beats for only $39.97 - Ends at midnight! *CLICK HERE*

00

Days

04

Hours

32

Minutes

55

Seconds

Hľadáš spôsob, ako byť sám sebe pánom, slobodne pracovať na tvojej vášni, ale ... 

... nevieš ako začať a uspieť? 

Spoločnosti, ktoré sa k nám pripojili

Prečo spolupráca s Nefér Výhoda™

S nami môžeš spolupracovať odkiaľkoľvek, s kýmkoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek. Získaj podporu na tvojej ceste rastu.

SMART Academy™

Prémiový vzdelávací systém, vďaka ktorému získaš ucelený pohľad na zručnosti a praktické skúsenosti z oblasti moderného podnikania, affiliate, network, content marketingu a ďalšiu hodnotu.

Affiliate program

Obľúbený a trendový spôsob zarábania aj z pohodlia domova. Byť s niečím spokojný a nepodeliť sa s ostatnými, by nebolo FÉR. Preto vás za odporúčanie a vašu spokojnosť odmeníme.

Sloboda

Nevieš si predstaviť každodenný pracovný stereotyp a chceš si efektívne riadiť svoj čas? Pracuj na veciach, ktoré ťa bavia. Slobodné podnikanie ešte nikdy nebolo takou zábavou.

Prečo to robíme?

Americký obchodník Zig Ziglar raz povedal: 

„Jediný spôsob, ako získať to, čo chcete, je pomôcť dostatočnému množstvu ľudí získať to, čo chcú oni.“

Dnes vidíme obrovský priestor a potenciál na domácom trhu, rovnako ako aj na trhu medzinárodnom, tak prečo sa nepodeliť?

Takže ty hľadáš spôsob, ako byť sám sebe pánom, slobodne pracovať na tvojej vášni, ale nevieš ako začať a uspieť? 

Získaj celoživotný nástroj na bezrizikové podnikanie a vzdelávanie! 

 • SMART Academy™- prémiové vzdelávanie

 • Moderný a ziskový Affiliate systém 

 • Exkluzívny autokoncept 

 • Individuálna a tímová podpora

 • Možnosť bezrizikového podnikania

 • Obchodné zručnosti

 • Vysoké provízie

 • Komunitu cieľavedomých ľudí

 • Vyplnenie formulára

 • Vyplnenie formulára, ešte neznamená tvoje členstvo v Nefér Výhoda™ a začiatok prípadnej spolupráce. Získaš len časovo obmedzený prístup k prezentácií a školeniam. 

 • Nezávezné stretnutie

 • O konečnej podobe spolupráci rozhodne nezáväzné stretnutie, ktoré by malo prebiehať online, do 14 dní. Preto si v ďalšom kroku, čím skôr vyber voľný termín. 

 • Bezpečnosť údajov

 • Odoslaním formulára nám dávaš súhlas na spracovanie poskytnutých údajov, na účely registrácie a ďalšieho kontaktu. Svoj súhlas môžeš kedykoľvek zrušiť emailom.

  Obchod nikdy nebola taká zábava! Hneď ako to vyskúšaš, zamiluješ sa!

  Čo sa nás často pýtate?

  Čo je SMART Academy™? 

  Prémiový vzdelávací program pre tvoju podporu. Obsahuje kompletné know-how obchodných zručností, sériu videí a materiálov z oblasti content marketingu, network marketingu a emočného managmentu.

  Pre koho je SMART Academy™? 

  Online podpora je určená výhradne pre členov tímu, ktorí sa rozhodli využívať overené nástroje pre rast svojho podnikania, odhaliť tajomstvá, funkčné postupy moderného podnikania a chcú zarábať odkiaľkoľvek, s kýmkoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek.

  Čo je to affiliate?

  Systém partnerstva medzi tebou a nami. Ty nás odporučíš návštevníkom tvojich sociálnych sietí, stránok či známym a my ti zaplatíme odmenu z ich nákupov. Viac o affiliate marketingu aj na Wikipédii.

  Musím mať IČO? 

  Pre začínajúcich partnerov nie je nutné zriaďovať si živnostenský list. Detaily o možnej výške vyplatenej provízie za kalendárny rok, a s tým spätú daňovú povinnosť, vám poskytne váš finančný úrad. Daňové zákony často menia, odporúčame sa teda informovať ku konkrétnemu dátumu. Informáciu vám poskytnú pracovníci úradu.

  Ako sa môžem pripojiť do tímu Nefér Výhoda™? 

  Jednoducho. Stlačením tlačidla ZAČAŤ TU A TERAZ vyplníš formulár, odošleš nezáväznú požiadavku na pripojenie sa do tímu Nefér Výhoda™. Na spoločnom videohovore sa porozprávame o možnostiach spolupráce. Keď spolupráca bude dávať zmysel tebe, rovnako aj nám, tak vyplníme technické veci pre získanie členstva a začíname.

  Aké sú provízie?

  Všetky dôležité informácie o výške provízií, motivačných programoch a exkluzívnom autokoncepte získaš vo vnútri SMART Academy™ alebo na nezáväznom videohovore.

  V čom je Nefér Výhoda™ iná ako ostatné projekty? 

  Dnes existujú rôzne koncepty a projekty, ktoré ti pomôžu dosiahnuť úspech. Nefér Výhoda™ je však výnimočná svojou inakosťou, autenticitou a profesionalitou. Tvorí ju ucelený systém s veľkým srdcom, neotrasiteľnou vierou a obrovským potenciálom rastu. Rozhodli sme sa byť INÍ ako OSTATNÍ. Razíme si cestu radikálnej otvorenosti a preto sme náš vzdelávací systém sprístupnili úplne každému. Vstúp, spoznaj nás a vytvor si vlastný názor. 

  Prečo by som mal začať podnikať s Nefér Výhoda™, keď na trhu je kopec iných príležitosti? 

  Úspešné podnikanie nevytvára jednotlivec, ale tím ľudí. Preto je dnes veľmi dôležité oprieť sa o silného partnera. Tím Nefér Výhoda™ dnes tvoria nie len majitelia biznisov, ale aj marketingový špecialisti, experti na online marketing a network marketing, ktorí sa rozhodli o svoje know-how a stratégiu podeliť.

  Ak máš ešte nejakú otázku, kľudne napíš a my ti radi odpíšeme. 

  .

  Moderné online podnikanie nebolo nikdy takou zábavou...

  Získaj celoživotný nástroj na bezrizikové podnikanie a vzdelávanie 

 • SMART Academy™- prémiové vzdelávanie

 • Moderný a ziskový Affiliate systém 

 • Exkluzívny autokoncept 

 • Individuálna a tímová podpora

 • Možnosť bezrizikového podnikania

 • Obchodné zručnosti

 • Vysoké provízie

 • Komunita cieľavedomých ľudí