.
.

Email *

Firstname

Priezvisko *

Stlačením tlačítka vyššie dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich Zásad spracovania osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Registráciou dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odosielania informácií o live streame a pravidelných e-mailov z oblasti podnikania. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku “ Odhlásiť sa “ v každom e-maile.

.
.

Takže ty si pripravený na trendové veci, nový lifestyle, uznanie a cítiš, že máš na viac? 

.

Takže vám by sa páčilo pracovať v priateľskom kolektíve, kariérne rasť a mať možnosť sebarealizácie? 

.

Takže ty hľadáš spôsob, ako byť sám sebe pánom, slobodne pracovať na tvojej vášni, ale nevieš ako začať a uspieť?

.

Takže ty túžiš po vyšších ziskoch, bez ďalšieho rizika a chýbajú ti funkčné a overené návody? 

.

Takže vy nechcete čakať na to, kto sa o vás v budúcnosti postará a premýšľate už dnes nad tým, ako si vytvoriť finančnú rezervu a istotu?

.

Takže vy túžite zladiť prácu, rodinu a premýšľate nad tým, ako si vytvoriť finančnú istotu s flexibilným pracovným časom po materskej dovolenke? 

.

Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Účet Nefér Výhoda™

ZDARMA na celý život! 

Všetko, čo potrebujete pre získanie náskoku pred ostatnými

Podpora v hodnote až €3.000? 

*Nie sme si úplne istý, ako to oceniť... Nahrávky z 3 dňového podujatia tradične stoja 499–999 EUR. Predpokladajme, že je to 10 hodín v účte Nefér Výhoda™ získate 3x až viac 

Začať tu a teraz

Prečo taká šialená ponuka ZDARMA ? 

Možno si teraz vravíte: „No jasné, na toto im neskočím, veď dnes nikto nič zdarma nedáva. Prečo by to robili? Kde je háčik?“ 

Viete v čom je „HÁČIK“ ?

Tým “HÁČIKOM“ je RADIKÁLNA OTVORENOSŤ, pre ktorú sme sa rozhodli. Rozprávať o tom, aké je to skvelé, jedinečné či fantastické, už dnes nefunguje (teda funguje, ale krátkodobo). 

Dnes si môžete zakúpiť stovky a stovky kurzov, či vzdelávacích akcií, ktoré vám sľúbia revolučné návody sprevádzané jednoduchou cestou k veľkým výsledkom. Bohužiaľ, mnohé to iba sľúbia a po úhrade zistíte, že nikto vám nemôže toľko dať ako oni sľúbiť. Preto sme sa rozhodli byť k vám féroví. Vstúpte a vytvorte si vlastný názor či skúsenosť s nami a našou prácou. 

Začať tu a teraz

Stanete sa silnejší a rýchlejší! 

Nefér Výhoda™ je ucelený systém s veľkým srdcom, neotrasiteľnou vierou a obrovským potenciálom rastu. Je stále v beta verzii a bude dokončená v tretej fáze vývoja. Aj napriek beta verzii, sme sa rozhodli to risknúť a použili sme ju výhradne na podporu začínajúcich partnerov .


V roku 2020 prvá verzia vygenerovala objem tržieb s viac ako 34% nárastom. Začiatkom roka 2021 prešla ďalším vývojom a dnes je ešte funkčnejšia. Dnes, chceme dať príležitosť tým, ktorí veria v nás, spoločnosť a našu víziu dostať sa do finálnej verzie medzinárodného pôsobenia.  

Pravidelný nový obsah

každý týždeň

Vybrali sme to najlepšie

z viac než 300 hodín

Connecting To Secure Payment Server...

Získajte Nefér Výhodu™ na celý život

vždy s novým obsahom a ďalšími návodmi, ktoré pridáme

TOTO JE LIMITOVANÁ PONUKA

 • Osobnostný rozvoj 

 • Tajomstvá úspechu

 • Time managment

 • Priority manažment

 • Energy manažment

 • Príležitosti v marketingu

Podpora v hodnote: €3.000

Začať tu a teaz
 • Čo získam účtom ZDARMA v Nefér Výhoda™?

  Získavate nástroj na štart a rozbeh, bez poplatkov 24/7 ON-DEMAND prístup k video obsahu praktických skúseností v oblastiach EMOČNÝ MANAŽMENT ÚSPEŠNÝCH, TIPY NA EFEKTIVITU a PRÍLEŽITOSŤ V MARKETINGU s  atraktívnu formu spolupráce a je len na Vás ako bude Vaša kariéra rásť.

  Čo môžem očakávať od témy EMOČNÝ MANAŽMENT ÚSPEŠNÝCH? 

  Každá skúsenosť je neopakovateľná možnosť poučiť sa. Ale ako sa dostať k skúsenostiam úspešných ľudí? Veď je skoro nemožné sa stretávať s tými ktorý vedia ako... Rozhodnúť sa je lepšie než nerobiť nič. Veriť opaku znamená i opak vytvárať. Pomôžu stať sa spolu s nami jednotkou na trhu, vytvor si bezplatný účet a získaj Nefér Výhoda ™! 

  Čo sa dozviem o PRÍLEŽITOSŤ V MARKETINGU? 

  Pomôžeme Vám získať nadštandardný rozhľad v oblasti Content a Affiliate marketingu. Potom vďaka SMART Academy ™ a mentoringu v sa dostanete nie len k informáciám a know-how, ale aj konkrétej šanci, ako si zmeniť život. 

  Aké TIPY NA EFEKTIVITU nájdem v účte Nefér Výhoda™?

  Pokiaľ ide o základ, sme všetci rovnakí, takže čo je možné pre jedného, je možné pre každého. Ide len o to ako to dosiahnuť. Ak to niekto dokázal, dokážeš to tiež. Získate návod ako byť produktívnejší a omnoho výkonnejší. Ak túžite niečo dokázať účet v Nefér Výhoda ™ je pre Vás.