ZÍSKAJTE SVOJE MIESTO!!!

Zadajte email, vaše meno, prezvisko a stalčte tlačidlo Submit!


Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

„Nechcem byť odkázaný na milosť svojich emócií. Chcem ich využiť, tešiť sa z nich a dominovať im“

(Oscar Wilde - dramatik a básnik) 

AKO TO MÁTE VY? STE ODKÁZANÍ NA “MILOSŤ“ SVOJICH EMÓCII ALEBO SA Z NICH TEŠÍTE A DOMINUJETE IM?

Pretože na to, aby sme dokázali mať trvalo udržateľný stav úspechu v podnikaní, či prežili náš život s radosťou a ľahkosťou, potrebujeme naším emóciam porozumieť a zistiť, čo sa nám snažia našepkať. 

AK AJ VY DNES PATRÍTE K ĽUĎOM, KTORÍ:

 • Pociťujú, že svoje emócie nemajú pod kontrolou

 • Pociťujú, že ich emócie často ovládajú

 • Pociťujú frustráciu, strach, sklamanie či preťaženie

 • Stagnujú...

... tak tento webinár bude vašou najlepšou časovou investíciou, vďaka ktorej získate nie len odpovede na vaše otázky, ale aj obrovskú dávku inšpirácie a konkrétnych krokov, ako postupovať a dosiahnúť želateľný emóčny stav vo vašom živote či podnikaní.

26.4.22 19:00

ZÍSKAJ NEFÉR VÝHODU NA WEBINÁRI OD:

  Ing. Silvia Vargová, MBA

  Strategická podnikateľka a zakladateľka Nefér Výhoda™, ktorá už od roku 2012 pôsobí v podnikateľskej sfére. Svoju lásku k ľuďom prepája s obrovskou vášňou k osobnostnému a duchovnému rastu. Dnes pomáha ženám dosiahnuť vnútorne naplnenie a uspieť v biznise, ktorý vyživuje ich telo, dušu a bankový účet. Strategická podnikateľka a zakladateľka Nefér Výhoda™, ktorá už od roku 2012 pôsobí v podnikateľskej sfére. Svoju lásku k ľuďom prepája s obrovskou vášňou k osobnostnému a duchovnému rastu. Dnes pomáha ženám dosiahnuť vnútorne naplnenie a uspieť v biznise, ktorý vyživuje ich telo, dušu a bankový účet. 

  Katka Mešková

  Koučka a školiteľka, ktorá sa už od roku 2010 intenzívne venuje práci s ľuďmi. Jej zvedavosť ju neustále motivuje objavovať nové znalosti a tak má pre svojích klientov tie najlepšie riešenia vrámci rozvoja a vzdelávania. Oblasti, v ktorých je “doma“: Komunikácia, Koučing, Rozvoj talentov, Vedenie a práca s tímom, Konzultácie v oblasti rozvoja. 

  Maroš Verba

  Inovatívny podnikateľ, marketér a zakladateľ organizácie Nefér Výhoda™ (najlepšej platformy pre marketing a vzdelávanie). 

  Učí partnerov ako BYŤ, ROBIŤ A MAŤ čokoľvek, prečo sa rozhodnú. Pomáha podnikavým ľuďom z celej Európy vymaniť sa z korporátneho otroctva a vytvoriť si vlastné online/offline podnikanie. 

PRIHLÁSIŤ SA TU A TERAZ

EMOCIE SÚ V POHYBE

Získate nie len odpovede na vaše otázky, ale aj obrovskú dávku inšpirácie a konkrétnych krokov.