Brány na ceste k osobnostnému rozvoju

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
  1. OBJAVTE SVOJU HODNOTU

Nezáleží na miere vášho intelektu,talentu či príťažlivosti.To preto,že vzhľadom k pochybnostiam o svojej hodnote mávame sklony k seba-sabotáži a podkopávaniu vzťahov. Život je plný prísľubov a príležitosti,tak sa mu otvorte,prijmite svoju prirodzenosť.Tým si sami preukážete úctu akú venujete ostatným.Postupne vystupujte na maximum svojich možnosti.

 

  1. ZAKTIVIZUJTE SVOJU MYSEĽ

Vo vašom vnútri drieme nespútaná energia ovládnuť vašu vôľu,dušu i srdce.Je to sila, ktorá necukne pred nepriazňou osudu.Majte neustále na pamäti víziu,dôvod,ktorý vás priviedol na tento svet.Vaša mocná a silná vôľa čaká na vhodnú chvíľu,aby sa mohla naplno prejaviť.

 

  1. DODAJTE SVOJMU TELU ENERGIU

Telesná schránka je jediná vec,ktorá vám musí vydržať po celý život.Tvorí podstatu vašej existencie.Doprajte jej teda „PALIVO”,obohaťte svoj život tým,že zlepšite svoju vitalitu.

 

  1. NAUČTE SA HOSPODARIŤ S PENIAZMI

Peniaze nie sú ani božské,ani prekliate,majú v sebe zvláštnu silu.Ako láska či strach môžu prospieť či zväzovať.Keď si perfektne ujasníte svoje ciele a plne vyťažíte svoje schopnosti, potom môžete vygenerovať slušný profit.A žiť podľa toho.A žiť podľa svojho.

 

  1. OVLÁDAJTE SVOJU MYSEĽ

Pozeráte sa na svet z jedinečného,deformovaného uhla vašej viery,znalosti a skúsenosti.Svet je v podstate odrazom vašej mysle.Až po tom ako sa vaša myseľ rozjasní,rozpoznáte pravú skutočnosť.Čo asi uvidíte,až vám spadnú klapky z očí?

 

  1. DôVERUJTE SVOJEJ INTUÍCII

Pod naším bežným vedomím sa skrýva ďalšia úroveň,podvedomie,ktoré vlastní kľúče k studnici múdrosti,jasného nazerania a neutíchajúcej sily.A nám nič neostáva,len sa pozerať, počúvať a dôverovať- následne svoje sny,pocity a inštinkty.Keby sme prestali dôverovať vlastnému zmyslu,čomu by sme verili?

 

  1. PRÍJMITE SVOJE EMÓCIE

Emócie sú ako vlna na mori alebo počasie na oblohe.City nedokážeme ovládnuť ani svojím jednaním,ani silou vôle,nie ste za ne zodpovední.Za svoje emočné reakcie ÁNO.Prijmite svoje city bez výnimky,nebráňte sa im,zároveň ale nedovoľte,aby ovládli váš život.

 

  1. NAUČTE SA ČELIŤ STRACHU

Strach je spoľahlivý sluha,ale zlý pán.Dokáže vás varovať,rovnako ako aj skomplikovať život alebo ho dokonca skrátiť.Objavuje sa vo viacerých prezlečeniach a maskuje sa za frázy typu: Vážne o to nemám záujem alebo Prečo by som sa mal tým obťažovať?Ďakujem,nechcem. Strachu čelíme deň čo deň-obávame sa zlyhania,odmietnutia,dokonca i strachu byť sám sebou.Hradby strachu nie sú pevnými múrmi ,sú len prekážkou.Odvaha nie je absenciou strachu,ale bojom proti nemu

 

  1. PREBUĎTE SVOJE SRDCE

Láska je najväčšie tajomstvo života.Prevádza nás emóciami až k brehom nekonečného bytia. Lásku nemáme preto,aby sme sa stretli so svojím lepším ja,ale preto, aby sme sa ním stali.

 

  1. SLÚŽTE SVETU

Služba je postoj založený na poznaní,že svet nás podporuje,živí,učí,ale i skúša.Pochopením tejto prostej pravdy nás pohne k tomu,aby sme sa snažili svoj dlh splatiť.Sme prospešní druhým,prospievame zároveň sebe.

Nefervyhoda.sk - Facebook share

PRIDAJ SA K NEFéR VýHODE

Je to jednoduché..
Zadaj svoj email a urobíš prvý krok k získaniu tvojej Nefér Výhody.