Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Dohodnite si nezáväzné stretnutie s cieľom získania informácií o možnostiach exkluzívnej spolupráce

 • Vyberte si deň a čas, ktorý vám najviac vyhovuje 

 • Staňte sa súčasťou budúcnosti

  Podľa môjho názoru je koncept Nefér Výhoda inovatívny. Je kombináciou toho, čo funguje už desiatky rokov s novým prístupom k modernému podnikaniu.

  Lukáš H.

  Nefér Výhoda mi dala presne príležitosť, ktorú som hľadal. Chcel som si založiť niečo vlastné, kde sa budem môcť zlepšovať a zdokonaľovať sa. Platforma mi ukázala, že nemusím mať skúsenosti na to, aby som mohol začať. Všetko sa môžem naučiť vďaka ľuďom, ktorí v tom majú niekoľkoročné skúsenosti. Som veľmi vďačný za túto príležitosť. 

  Ján J.

  Často kladené otázky

  Čo je cieľom stretnutia

  Cieľom priateľského stretnutia je spoznať sa, zoznámiť a porozprávať o možnostiach spolupráce. Nefér Výhoda™ je zástancom ľudskosti a slobodnej vôle rozhodnutia. Chápeme, že nie každému sa náš projekt, myšlienka, či spolupráca bude páčiť. Tak isto si uvedomujeme aj to, že nie s každým spolupracovať dnes chceme. S takýmto postojom vstupujeme do každého rozhovoru. Naším cieľom vás nie je presviedčať, ale ukázať možnosť férovej spolupráce. Ak počas nášho priateľského stretnutia budeme vzájomne cítiť, že toto nie je naša spoločná cesta, náš rozhovor ukončíme. Ušetríme si tak navzájom čas.

  Ako bude videohovor prebiehať

  Hneď v úvode prelomíme trápnu chvíľku (nebojte, o počasí sa baviť nebudeme 😉) a prejdeme priamo k veci. Vymeníme si zopár viet o vás a o nás, predstavíme vám celú myšlienku nezáväznej spolupráce, partnerskú firmu, kariérne možnosti a benefity. Podelíme sa aj o informácie o tom, ako sa môžete stať členom komunity a ako vrámci svojich možností dokážete na trhu profitovať. Všetky otázky, ktoré vám počas stretnutia vzniknú, radi hneď zodpovieme. Na záver sa spoločne zamyslíme, či nám vzájomná spolupráca dáva zmysel. Ak áno, urobíme technické veci potrebné k spolupráci. Ak nie, poďakujeme si vzájomne za čas a ukončíme videohovor.

  Prečo spolupráca s Nefér Výhoda™ 

  Nefér Výhoda™ je výnimočná svojou inakosťou, autenticitou a profesionalitou. Tvorí ju ucelený systém s veľkým srdcom, neotrasiteľnou vierou a obrovským potenciálom rastu. Rozhodli sme sa byť INÍ ako OSTATNÍ. Tím Nefér Výhoda™ dnes tvoria nielen majitelia biznisov, ale aj marketingoví špecialisti, experti na online marketing a network marketing, ktorí sa rozhodli o svoje know-how a stratégiu s vami podeliť.

  Môžem niečo stratiť

  Ak vnímate získanie informácií o aktuálnych možnostiach na trhu a predstavenie príležitosti pre vás ako stratu, tak áno. Stratíte čas. Ak vnímate časovú investíciu do spoločného rozhovoru a predstavenie projektu ako príležitosť pre váš rast, tak nemáte čo stratiť, jedine získať. Takže...

  Kontakt na nás

  .

  Máte otázky? Napíšte nám alebo si vyberte voľný termín online stretnutia.