Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Dohodni si nezáväzné stretnutie s cieľom získania informácií o možnostiach exkluzívnej spolupráce

 • Vyber si deň a čas, ktorý ti najviac vyhovuje 

 • Staň sa súčasťou budúcnosti

  Podľa môjho názoru je koncept Nefér Výhoda inovatívny. Je kombináciou toho, čo funguje už desiatky rokov s novým prístupom k modernému podnikaniu.

  Lukáš H.

  Nefér Výhoda mi dala presne príležitosť, ktorú som hľadal. Chcel som si založiť niečo vlastné, kde sa budem môcť zlepšovať a zdokonaľovať sa. Platforma mi ukázala, že nemusím mať skúsenosti na to, aby som mohol začať. Všetko sa môžem naučiť vďaka ľuďom, ktorí v tom majú niekoľkoročné skúsenosti. Som veľmi vďačný za túto príležitosť. 

  Ján J.

  Často kladené otázky

  Čo je cieľom stretnutia

  Cieľom priateľského stretnutia je spoznať sa, zoznámiť a porozprávať o možnostiach spolupráce. Nefér Výhoda™ je zástancom ľudskosti a slobodnej vôle rozhodnutia. Chápeme, že nie každému sa náš projekt, myšlienka, či spolupráca bude páčiť. Tak isto si uvedomujeme aj to, že nie s každým spolupracovať dnes chceme. S takýmto postojom vstupujeme do každého rozhovoru. Naším cieľom ťa nie je presviedčať, ale ukázať ti možnosť férovej spolupráce. Ak počas nášho priateľského stretnutia budeme vzájomne cítiť, že toto nie je naša spoločná cesta, náš rozhovor ukončíme. Ušetríme si tak navzájom čas.

  Ako bude videohovor prebiehať

  Hneď v úvode prelomíme trápnu chvíľku (neboj, o počasí a o tom, ako sa dnes máš sa baviť nebudeme) a prejdeme priamo k veci. Vymeníme si zopár viet o tebe a o nás, predstavíme ti celú myšlienku nezáväznej spolupráce, partnerskú firmu, kariérne možnosti a benefity. Podelíme sa aj o informácie o tom, ako sa môžeš stať členom komunity a ako vrámci svojich možností dokážeš na trhu profitovať. Všetky otázky, ktoré ti počas stretnutia vzniknú ti radi hneď zodpovieme. Na záver sa spoločne zamyslíme, či nám vzájomná spolupráca dáva zmysel. Ak áno, urobíme technické veci potrebné k spolupráci. Ak nie, poďakujeme si vzájomne za čas a ukončíme videohovor.

  Prečo spolupráca s Nefér Výhoda™ 

  Nefér Výhoda™ je výnimočná svojou inakosťou, autenticitou a profesionalitou. Tvorí ju ucelený systém s veľkým srdcom, neotrasiteľnou vierou a obrovským potenciálom rastu. Rozhodli sme sa byť INÍ ako OSTATNÍ. Tím Nefér Výhoda™ dnes tvoria nielen majitelia biznisov, ale aj marketingoví špecialisti, experti na online marketing a network marketing, ktorí sa rozhodli o svoje know-how a stratégiu s tebou podeliť.

  Môžem niečo stratiť

  Ak vnímaš získanie informácií o aktuálnych možnostiach na trhu a predstavenie príležitosti pre teba ako stratu, tak áno. Stratíš čas. Ak vnímaš časovú investíciu do spoločného rozhovoru a predstavenie projektu ako príležitosť pre svoj rast, tak nemáš čo stratiť, jedine získať. Takže...

  Kontakt na nás

  .

  Máš otázky? Napíš nám alebo si vyber voľný termín online stretnutia.