Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

★ Flash Sale! ★ 40 Beats for only $39.97 - Ends at midnight! *CLICK HERE*

00

Days

02

Hours

33

Minutes

58

Seconds

Nechcete čakať na to, kto sa o vás v budúcnosti postará a ...

... premýšľate už dnes nad tým, ako si vytvoriť finančnú rezervu a istotu? 

Spoločnosti, ktoré sa k nám pripojili

Prečo spolupráca s Nefér Výhoda™

Naším poslaním je podporiť ľudí, ktorí túžia získať viac kvality a istoty do života.

SMART Academy™

Učíme sa celý život, tak prečo nezvyšovať svoju osobnú a finančnú hodnotu aj v zrelom veku? Jednoduchý a funkčný vzdelávací systém je pripravený vám pomôcť a poradiť. 

Affiliate program

Bezrizikový a beznákladový spôsob zvyšovania príjmu. Vďaka overenému systému nemusíte strácať čas cestou pokusu a omylu.

Sloboda

Staňte sa manažérom vlastného života. Vďaka moderným nástrojom dokážete pracovať odkiaľkoľvek, s kýmkoľvek, akokoľvek a kdekoľvek. Jednoducho sloboda.

Prečo to robíme?

Americký obchodník Zig Ziglar raz povedal: 

„Jediný spôsob, ako získať to, čo chcete, je pomôcť dostatočnému množstvu ľudí získať to, čo chcú oni.“

Dnes vidíme obrovský priestor a potenciál na domácom trhu, rovnako ako aj na trhu medzinárodnom, tak prečo sa nepodeliť?


Takže vy nechcete čakať na to, kto sa o vás v budúcnosti postará a premýšľate už dnes nad tým, ako si vytvoriť finančnú rezervu a istotu? 

Získaj celoživotný nástroj na bezrizikové podnikanie a vzdelávanie! 

 • SMART Academy™- prémiové vzdelávanie

 • Moderný a ziskový Affiliate systém 

 • Exkluzívny autokoncept 

 • Individuálna a tímová podpora

 • Možnosť bezrizikového podnikania

 • Obchodné zručnosti

 • Vysoké provízie

 • Komunitu cieľavedomých ľudí

 • Vyplnenie formulára

 • Vyplnenie formulára, ešte neznamená vaše členstvo v Nefér Výhoda™ a začiatok prípadnej spolupráce. Získate len časovo obmedzený prístup k prezentácií a školeniam. 

 • Nezávezné stretnutie

 • O konečnej podobe spolupráci rozhodne nezáväzné stretnutie, ktoré by malo prebiehať online, do 14 dní. Preto si v ďalšom kroku, čím skôr vyberte voľný termín. 

 • Bezpečnosť údajov

 • Odoslaním formulára nám dávate súhlas na spracovanie poskytnutých údajov, na účely registrácie a ďalšieho kontaktu. Váš súhlas môžete kedykoľvek zrušiť emailom.

  Obchod nikdy nebola taká zábava! Hneď ako to vyskúšate, zamilujete sa!

  Čo sa nás často pýtate?

  Čo je SMART Academy™? 

  Váš pomocník na ceste k finančnej istote a osobnostnému rastu. Nevyhovuje vám sa časovo prispôsobovať rôznym školeniam či udalostiam? Nevadí. Váš online parťák je pripravený na vás počkať (kedykoľvek budete mať chuť si „vyložiť nohy“, urobiť kávu, čaj či naliať dobré víno a vzdelávať sa) a všetko postupne naučiť. Séria prémiových vzdelávacích videí vám pomôže získať informácie, funkčné a praktické návody. 

  Pre koho je SMART Academy™? 

  Online podpora je určená výhradne pre členov tímu, ktorí chcú zvyšovať svoju osobnú hodnotu a túžia dopriať sebe či svojej rodine viac kvality do života. Túžite využívať overené nástroje, odhaliť tajomstvá a funkčné postupy pre vytváranie vašej finančnej rezervy? Pracujte jednoducho, slobodne a flexibilne.

  Čo je to affiliate?

  Systém partnerstva medzi vami a nami. Vy nás odporučíte návštevníkom vašich sociálnych sietí, stránok alebo vašim známym a my vám zaplatíme odmenu z ich nákupov. Tiež sa nazýva partnerský marketing. Viac o affiliate marketingu aj na Wikipédii.

  Musím mať IČO? 

  Pre začínajúcich partnerov nie je nutné zriaďovať si živnostenský list. Detaily o možnej výške vyplatenej provízie za kalendárny rok a s tým spätú daňovú povinnosť vám poskytne váš finančný či živnostenský úrad. Pretože sa daňové zákony často menia, odporúčame sa informovať ku konkrétnemu dátumu. Informáciu vám poskytnú pracovníci úradu aj po telefóne.

  Ako sa môžem pripojiť do tímu Nefér Výhoda™? 

  Jednoducho. Stlačením tlačidla - ZAČNITE TU A TERAZ, vyplníte formulár, odošlete nezáväznú požiadavku na pripojenie sa do tímu Nefér Výhoda™. Na spoločnom videohovore sa porozprávame o možnostiach spolupráce. Keď to bude dávať zmysel vám, rovnako aj nám, tak vyplníme technické veci pre získanie členstva a začíname.

  Aké sú provízie?

  Všetky dôležité informácie o výške provízií, motivačných programoch a exkluzívnom autokoncepte získate vo vnútri SMART Academy™ alebo na nezáväznom videohovore.

  Nie je to len pre mladých? 

  Vek, pohlavie, vzdelanie, rasa či národnosť nerozhoduje. Je to len o rozhodnutí. Teraz je ten správny čas využiť vaše životné skúsenosti. Ak sa rozhodnete zlepšiť svoju kvalitu života, zvyšovať svoju hodnotu, zabezpečiť si lepšiu budúcnosť a budete ochotný na sebe pracovať, tak to dokážete. Myslite na to, že vek je len číslo. Svoj život máte vo vlastných rukách...

  Pomôže a podporí ma niekto?

  Nefér Výhoda™ je komunita, ktorá spája, nie rozdeľuje... Na úspechu našich členov nám záleží, a preto sa riadime princípom WIN-WIN. Vďaka individuálnemu prístupu, pravidelným online stretnutiam, živým vysielaniam či podporným skupinám získate dostatok podpory či informácií pre svoj rast.

  Ak by ste nenašli odpoveď na vašu otázku, budeme radi, ak nám napíšete a my vám radi odpovieme.  

  .

  Moderné online podnikanie nebolo nikdy takou zábavou...

  Získaj celoživotný nástroj na bezrizikové podnikanie a vzdelávanie 

 • SMART Academy™- prémiové vzdelávanie

 • Moderný a ziskový Affiliate systém 

 • Exkluzívny autokoncept 

 • Individuálna a tímová podpora

 • Možnosť bezrizikového podnikania

 • Obchodné zručnosti

 • Vysoké provízie

 • Komunita cieľavedomých ľudí